Трифазний відцентровий насос призначений для циркуляції води в системах басейнів, таких як гідромасаж. Насос з горизонтальним розташуванням валу та робочим колесом (крильчаткою) одностороннього входу. В асинхронний двигун насоса вбудована автоматична система відключення під час перегріву (для однофазних версій). Рідина під впливом відцентрового обертання крильчатки виходить із насоса з більш високим тиском та більшою швидкістю, ніж на вході. У корпусі насоса вихідна швидкість перетворюється на тиск перед виходом рідини з насосу.
Корпус насосу та дифузора виготовлені з термостійкого поліпропілену зі скловолокном, крильчатка з матеріалу Noryl, металокерамічний сальник та вал двигуна - з нержавіючої сталі марки AISI 304, кільця ущільнювачів з Luranyl. Корпус двигуна з алюмінію L-2521, обмотки просочені епоксидною смолою. Модель відрізняється низьким споживанням електроенергії та малошумною роботою.
Робота насоса без води більше 10 секунд перегріває сальник (сальник охолоджується водою, що перекачується) з подальшим його руйнуванням. Також в результаті перегріву сальника може деформуватися задня кришка (фланця) насоса, що призведе до протікання води!
| Габарити | 450x260x319 мм |
| Напруга живлення | 380В |
| Потужність | 4 кВт |
| Робочий тиск макс. | 2.5 бар |
| Швидкість двигуна мін. 1 rpm | ~2850 |
| Продуктивність | 80 м3/год |
| Підключення | 75 мм |
| Захист | IP 55 |
| Термічний клас | F |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Glong Electric |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Пропускная способность | 80 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Напряжение сети | 380~400 В |
- Цена: 41 000 ₴

