Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос для басейну Winter Classic 7 (з префільтром) це - німецька якість в максимально ефективної моделі. Якісна європейська збірка прослужить довгий час. Насос оснащений кошиком з префільтром, граючи роль механічного очищення, захищає насос від поломок та продовжуючи термін служби. Однофазний насос з префільтром Winter Classic 7, призначений для циркуляції води в басейнах. Насос підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання та може бути встановлений в середніх та великих басейнах будинку та в саду. Насос відрізняється надійною якістю та прослужить довгий час. Циркуляція води в басейні працює через систему фільтру.
| Габарити | 500x196x283 мм |
| Напруга живлення | 220~240В |
| Потужність | 0.45 кВт |
| Робоча температура води | 5°C - 40°C |
| Обсяг басейну | 30-80 м3 |
| Продуктивність | 11 м3/год |
| Підключення | 1 1/2” |
| Захист | IP 54 |
| Термічний клас | F |
| Вага, кг | 9.5 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Winter |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Пропускная способность | 11 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 660 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Вес | 10 кг |
- Цена: 15 580 ₴

