Описание
Характеристики
Информация для заказа
Speck BADU Prime 15 - це відмінне рішення для басейнів об'ємом до 80 м³. Основні переваги циркуляційних насосів серії Prime - висока безпека і ефективність роботи. Завдяки особливій конструкції, вал насоса не контактує з водою і гарантує надійну і довговічну роботу. Додаткова електроізоляція забезпечує високу безпеку використання. Функція самовсмоктування дозволяє встановлювати насос на 3 метри вище або нижче рівня води. Speck BADU Prime працює з солоною і морською водою.
| Напруга живлення | 220~240В |
| Потужність | 1 кВт |
| Робоча температура води | 5°C - 40°C |
| Обсяг басейну | 60-80 м3 |
| Продуктивність | 20 м3/год |
| Підключення | 2" / 1 1/2” |
| Вага, кг | 13 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Speck |
| Объем бассейна | 80 куб. м |
| Напряжение | 220 В |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Пропускная способность | 20 куб.м/год |
| Вес | 15 кг |
- Цена: 52 050 ₴

