Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос з префільтром Kripsol Ondina іспанського виробництва для приватних басейнів. Рекомендований для роботи в контурах циркуляції та фільтрації води. Корпус з інжектованого термопластика. У конструкції також використані норіл, скловолокно, полікарбонат і нержавіюча сталь 304/316. Кришка префільтра на зручних легковідкидних гвинтах з ковпачками. На корпусі є різьбові з'єднання (ВР) 1-1/2".
| Напруга живлення | 220~240В |
| Потужність | 0.5 hp |
| Робоча температура води | 5°C - 40°C |
| Обсяг басейну | 20-40 м3 |
| Продуктивність | 8,5 м3/год |
| Підключення | 2" / 1 1/2” |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kripsol |
| Страна производитель | Испания |
| Объем бассейна | 40 куб. м |
| Напряжение | 220 В |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 580 Вт |
| Пропускная способность | 8.5 куб.м/год |
- Цена: 15 750 ₴


