Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Самовсмоктувальні насоси з великим передфільтром
- Укомплектований накидними гайками 50 мм.
- Тіло насоса та дифузор зроблені з поліпропілену з додаванням скловолокна, що гарантує тривалу експлуатацію
- Прозора кришка передфільтра для візуального огляду кошика
- Тільки найкращі технології: матеріал валу двигуна нерж. сталь AISI 316, сальник – вуглецева кераміка, латунна вставка в робочому колесі
- Вал двигуна не контактує з водою у насосі
- Кошик передфільтра великого об’єму
- Постійне мастило підшипників для забезпечення довговічності та малошумності двигуна.
- Підходить для використання із солоною водою
| Напруга живлення | 220~240В |
| Потужність | 0.25 кВт |
| Робоча температура води | 5°C - 40°C |
| Обсяг басейну | до 25 м3 |
| Продуктивність | 8 м3/год |
| Підключення | 50 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Производитель | Saci Pumps |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Пропускная способность | 8 куб. м/час |
| Потребляемая мощность | 0.33 Вт |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Основные | |
| Объем бассейна | 25 куб. м |
| Напряжение | 220 В |
- Цена: 18 703,90 ₴

