Описание
Характеристики
Информация для заказа
Насос Emaux SS033 використовується для басейнів об'ємом до 40 м. куб.. Вбудований кошик префільтра і термічний захист.
| Напруга живлення | 220~240В |
| Потужність | 0.5 hp |
| Робоча температура води | 5°C - 40°C |
| Обсяг басейну | до 40 м3 |
| Продуктивність | 11 м3/год |
| Підключення | 1.5" (50мм) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Emaux |
| Страна производитель | Китай |
| Объем бассейна | 40 куб. м |
| Напряжение | 220 В |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Пропускная способность | 11 куб.м/год |
- Цена: 16 600 ₴



Отправка с 30 апреля 2026