Описание
Характеристики
Информация для заказа
Центробіжний насос Kripsol KSE 150 T1 - це ідеальний варіант для фільтрації та циркуляції води у басейнах об'ємом до 118 куб. м.. Підходить для використання у солоній воді.
Корпус насоса виготовлений із високоміцного поліпропілену, а крильчатка з норіла, стійкого до впливу корозії.
Kripsol KSE 200T1 оснащений попереднім фільтром із прозорою кришкою з полікарбонату. Прозора кришка дозволяє контролювати рівень заповненості префільтра та проводити своєчасне очищення. Вбудована система подвійного зливу з легким відкриттям без використання інструментів.
| Напруга живлення | 380В |
| Потужність | 3 hp |
| Робоча температура води | 5°C - 50°C |
| Обсяг басейну | 118 м3 |
| Продуктивність | 29.5 м3/год |
| Підключення | 63 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kripsol |
| Страна производитель | Испания |
| Объем бассейна | 118 куб. м |
| Напряжение | 380 В |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Напряжение сети | 380~400 В |
| Потребляемая мощность | 2600 Вт |
| Пропускная способность | 29.5 куб.м/год |
- Цена: 32 550 ₴

