Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Самовсмоктувальні насоси з великим передфільтром
- Укомплектований накидними гайками 50 мм.
- Тіло насоса та дифузор зроблені з поліпропілену з додаванням скловолокна, що гарантує тривалу експлуатацію
- Прозора кришка передфільтра для візуального огляду кошика
- Тільки найкращі технології: матеріал валу двигуна нерж. сталь AISI 316, сальник – вуглецева кераміка, латунна вставка в робочому колесі
- Вал двигуна не контактує з водою у насосі
- Кошик передфільтра великого об’єму
- Постійне мастило підшипників для забезпечення довговічності та малошумності двигуна.
- Підходить для використання із солоною водою
| Напруга живлення | 220~240В |
| Потужність | 0.33 кВт |
| Робоча температура води | 5°C - 40°C |
| Обсяг басейну | до 40 м3 |
| Продуктивність | 10 м3/год |
| Підключення | 50 мм |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Saci Pumps |
| Страна производитель | Испания |
| Объем бассейна | 40 куб. м |
| Напряжение | 220 В |
| Основные атрибуты | |
| Вид насоса | Циркуляционный |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Потребляемая мощность | 0.33 Вт |
| Пропускная способность | 10 куб.м/год |
- Цена: 20 058,50 ₴

